Kończy Ci  się urlop macierzyński, a dotychczasowa praca, nie pozwala Ci dostosować grafiku do opieki nad dzieckiem? Szukasz nowej pracy, dzięki której będziesz mogła zostać w domu z maluszkiem? Sprawdź nasze propozycje, na idealną pracę w domu.

Mama pracująca w domu- czyli jak zarobić przez internet i zostać w domu z dzieckiem.

Wiele mam, które decyduje się zostać z dzieckiem w domu, obawia się o zarobki. Aby pomóc im, przejść przez ten trudny etap, przedstawiamy świetny sposób na prace przez internet.
Bardzo popularną formą pracy przez internet, jest tak zwany dropshipping. To nic innego, jak sprzedaż produktów przez internet, których nie posiadamy nawet na stanie. Jak to możliwe? Wiele producentów, zajmujących się produkcją bielizny, mebli, narzędzi, a nawet akcesoriów, oferuje świetną formę pracy, która polega na sprzedaży ich produktów. Przed rozpoczęciem współpracy, podpisywana jest umowa, która chroni zarówno sprzedawcę, jak i firmę, wykonującą zlecenie. Następnie, udostępniane są przedmioty, które za pośrednictwem sklepu internetowego, można sprzedawać, z dużym zyskiem.

Jakie są z tego zarobki?

Dropshipping jest sposobem na szybki i prosty zarobek. Firma, z którą dana osoba ściśle współpracuje, udostępnia produkt w cenie hurtowej, natomiast osoba, która decyduje się na ich sprzedaż, ustala sobie marżę, i wystawia produkt w cenie, która pozwala jej osiągnąć zysk. Ta metoda sprzedaży, ma jeszcze jedną, ważna zaletę. Aby sprzedawać, nie potrzebujemy magazynu, do przechowywania towaru. Produkt zostaje wysłany do klienta bezpośrednio z magazynu firmy, zajmującej się produkcją. W ten sposób, zaoszczędzamy pieniądze, na magazynowanie przedmiotów.

Dropshipping a reklamacje produktów.

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda uznawanie reklamacji. Otóż, jeśli produkt jest wadliwy, lub niezgodny z opisem, za zwrot, odpowiada producent, dzięki czemu, sprzedający, nie musi obawiać się, o ewentualne straty finansowe.

Co potrzebuje świeżo upieczona mama, by rozpocząć pracę w domu?

Jeśli jesteś zdecydowana, podjąć się nowej pracy, która oparta jest na internetowej sprzedaży, musisz wiedzieć, co jest Ci do tego potrzebne, dlatego koniecznie, sprawdź od co powinnaś posiadać.
Do prowadzenia sprzedaży internetowej potrzebujesz:

  • laptop lub komputer
  • internetowy sklep, lub konto na portalach ogłoszeniowych/ sprzedażowych
  • podpisaną umowę z firmą, zajmującą się sprzedażą
  • dowolny program tekstowy, w którym możesz zapisywać sprzedane produkty. Zastąpi on prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
  • ewentualny wzór rachunku dla klienta
  • odrobinę wolnego czasu

Ile zarobię przez internet? Czy dochody warte są poświęconego czasu?

Praca przez internet, jest opłacalna tylko w przypadku, gdy poświęcamy jej dużo czasu. Nie jest to jednak notoryczne przesiadywanie w sieci. Na samym początku, będzie to około 8 godzin, które poświęcisz na budowę strony, szukanie firm, z którymi będziesz współpracować oraz pozyskanie klientów. Później, czas ten się znacząco zmniejszy, dzięki czemu, będziesz mogła poświęcić więcej uwagi dla swojego maleństwa.
Nie ma konkretnej odpowiedzi na pytanie, ile zarabia się w internecie, gdyż zarobki zależne są od włożonej pracy. Średnia pensja osoby, która dopiero rozpoczyna sprzedaż przez internet, to około 2000 zł brutto. Nie jest więc to mała suma.

Jakie są korzyści pracy przez internet?

Jeśli zdecydujesz się na prace przez internet, może być pewna, że ma ona wiele korzyści. Jakich? Przede wszystkim, możesz zostać w domu, i zająć się swoim maleństwem. Drugi, równie ważny aspekt tej pracy, to duże zarobki, oraz ograniczone straty, które w przypadku założenia swojej działalności, potrafią być ogromnym problemem, trudnym do rozwiązania.
Trzecią zaletą pracy przez internet, jest szybki rozwój, zwiększenie zasięgu sprzedaży, poszerzenie działalności, oraz szybkie przebranżowienie się. Mam, która decyduje się na dropshipping, nic nie traci, a zyskać może na prawdę wiele, dlatego to rozwiązanie, cieszy się tak dużym zainteresowaniem.
Jeśli szukasz idealnego rozwiązania, na znalezienie dobrze płatnej pracy, która umożliwi Ci pozostanie w domu, by opiekować się swoim maleństwem, to koniecznie rozważ dropshipping. To łatwy, sprawdzony oraz przyjemny sposób, na zwiększenie zarobków, nie wychodząc z domu.
Jeśli nie jesteś pewna, jaki towar sprzedawać, sprawdź listę licznych hurtowni, które oferują dropshipping, i znajdź odpowiedni towar, który pomoże Ci osiągnąć sukces zawodowy, nie ruszając się z domu.