Podczas wykonywania makijażu bardzo dużo uwagi przywiązujemy do produktów, z których korzystamy. Dla osiągnięcia optymalnego efektu ważne są jednak także akcesoria, po które sięgamy. Kosmetyki, szczególnie te sypkie, trzeba w końcu czymś nakładać. Wybór odpowiednich pędzli może zaś znacząco poprawić nie tylko komfort samego wykonywania makijażu, ale i jego ostateczny efekt. 

Jak wybrać dobre pędzle do nakładania cieni, podkładu, różu?

Produkty do aplikacji kosmetyków kolorowych są bardzo różne, natomiast dzisiaj niezmienne w tym obszarze królują pędzle. Do wyboru mamy obecnie ogromną iść ilość. Tym bardziej więc istotne okazuje się świadome dokonanie wyboru między dostępnymi modelami. Wybierając pędzel do makijażu, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę:

  • rodzaj wykonywanego makijażu: do podkładu w płynie będziesz potrzebować odpowiedniego pędzla do mokrych kosmetyków, zupełnie innego niż do aplikacji różu czy cieni do powiek; warto skompletować więc kompletny zestaw odpowiadający na twoje potrzeby;
  • rodzaj włosia pędzli: pędzle z naturalnego włosia są miękkie, sprawdzają się dobrze do proszkowych produktów, natomiast jeśli szukasz rozwiązań do kosmetyków płynnych, zdecydowanie lepsze mogę się okazać te z syntetycznego włosia;
  • funkcje pędzli: pędzle do podkładu mają bardzo charakterystyczną budowę; jeśli szukasz tych do cieni — pamiętaj, że masz kilka różnych modeli (inny do rozcierania, inny do zagięcia powieki, jeszcze inny do nakładania koloru bazowego;
  • długość rękojeści: to kwestia indywidualnych preferencji, ale rękojeść pędzla powinna być odpowiednio długa, aby zapewnić ci wygodę jej trzymania; mniejsze rękojeści sprawdzają się natomiast w podróży.

Makra Hakuro — nie tylko dla profesjonalistek

Z pewnością warto wybierać pędzle do makijażu od renomowanych marek, które słyną z dobrej jakości swoich produktów. Dobre pędzle będą trwałe i łatwe w utrzymaniu w czystości. Bardzo ciekawą ofertę ma na przykład marka Hakuro. Jest to polska marka produkująca wysokiej jakości pędzle do makijażu. Jej bardzo dużym atutem jest wysoka jakość, która idzie w parze — co rzadko się zdarza — z bardzo przystępną ceną. Pędzle Hakuro wybierają profesjonaliści — wizażyści, kosmetolodzy, ale także i osoby, które szukają pędzli do samodzielnego wykonywania makijażu w warunkach domowych.

Znajdziesz tutaj bogatą ofertę pędzli do podkładu, różu, cieni czy eyelinera: https://www.ladymakeup.pl/sklep/hakuro.html. Możesz wybierać zarówno spośród pędzli z naturalnym, antyalergicznym włosiem (przede wszystkim kozy i kucyka), a także syntetycznym. Pędzle różnią się kształtem, długością i gęstością.

Czym się wyróżniają pędzle Hakuro?

Bardzo dużym atutem pędzli Hakuro jest oczywiście ich wyjątkowa jakość, szeroki wybór włosia, a także kształtu pędzli. Wiele klientek ceni tę pędzle przede wszystkim za trwałość. To produkty, akcesoria idealne do codziennego użytku. Ich plusem jest także eleganckie wykończenie. Wyróżnia je piękny, stylowy czarny trzonek. Pięknie prezentują się w łazience czy na domowej toaletce, ale przede wszystkim czynią wykonywanie makijażu znacznie łatwiejszym. Pozwalają ci dokładnie aplikować kosmetyki, idealnie nakładać je na twarz, zachowując przy tym maksymalny poziom higieny. Pędzie Hakuro łatwo się także czyści, dzięki czemu bez problemu utrzymasz ich czystość bez większego wysiłku.

Pędzle Hakuro to szansa na wygodny, skuteczny makijaż. Nie musisz już na akcesoria pomagające ci w jego wykonaniu wydawać majątku. Hakuro udowadnia, że akcesoria do makijażu mogą być wygodne, trwałe i atrakcyjne cenowo.