Współpraca

przez mały wredny miś

Kilka słów o blogu

Blog powstał wiosną 2016 roku wraz z moim rozpoczęciem starań o dziecko. Prowadzę go samodzielnie na bieżąco tworząc autorskie teksty poradnikowe o szerokiej tematyce dla kobiet starających się o dziecko, będących w ciąży oraz lubiących dobrze zjeść lub stworzyć coś własnoręcznie dla dzieci. Poza tekstami powstają liczne grafiki – niektóre z nich udostępniam za darmo do pobrania, by mogły upiększyć sypialnię, pokój dziecięcy lub przydać się w czasie wizyty lekarskiej.

Kim jestem

Skończyłam studia architektury wnętrz, jednak od paru lat pracuję jako specjalista ds. marketingu, copywriter oraz grafik. Jestem osobą młodą, która skończyła niedawno 26 lat, jednak doskonale wie co lubi robić i w czym jest dobra. Z tego powodu wszystkie prezentowane przeze mnie treści i elementy są profesjonalne, z uwagą na słownictwo i kunszt graficzny.

Prywatnie z upragnieniem czekam na dziecko, które z biegiem miesięcy stało się moim marzeniem i celem. Lubię wykonywać różne rzeczy własnoręcznie (dział DIY), uwielbiam gotować zdrowe dania (przepisy) oraz interesuję się modą i urodą. Jestem również kinomanem i molem książkowym, z którym trudno polemizować na wiele tematów. Posiadam również certyfikat instruktora fitnessu, kurs szycia i inne drobniejsze szkolenia, które są związane z szerokich wachlarzem moich pasji.

Współpraca

Do tej pory podejmowałam głównie niekomercyjną współpracę z innymi Blogerkami, które doceniły moje pióro i umiejętności graficzne. Są to:

– Piwnoooka –TUTAJ
– Matka po raz pierwszy – TUTAJ
– Madagene.pl – TUTAJ

Oraz:

– Multi-Mam – produkty dla mam karmiących piersią
– Wydawnictwo Lekarskie PZWL – książka pt. Jedz dla dwojga nie za dwoje
– NUK – produkty dla małych dzieci

W ramach działalności komercyjnej jestem otwarta na różnego rodzaju formy współpracy, jednak produkty lub usługi muszą być związane z macierzyństwem i tematami pokrewnymi. Nie publikuję na moim blogu nieodpowiednich treści i czegoś, z czym osobiście się nie zgadzam. Pamiętam o odpowiedzialności społecznej blogera i biorę ją sobie głęboko do serca.

Możliwe formy współpracy:

– lokowanie produktu w artykule (praktycznie wpis sponsorowany, ale wygląda w 100% naturalnie)
– post na Facebooku
– infografika o produkcie
– wideo na moim kanale
– konkurs
– recenzja produktu
– baner reklamowy
– oraz inne kreatywne formy

Garść danych o blogu

Poza blogiem, który na ten moment odwiedza miesięcznie ponad 11000 osób (z czego 25% stałych czytelniczek), prowadzę fanpage na Facebooku, na którym posiadam ponad 4000 aktywnych fanów oraz profile na Pintereście, Instagramie oraz kanał na Youtubie. Moi odbiorcy to w 90% kobiety i w 10% mężczyźni. Grupa wiekowa kształtuje się następująco:
– 27% osoby w wieku 18-24 lata
– 67% osoby w wieku 25-34
– 6% osoby w wieku 35-44%

Skontaktuj się ze mną

Przyjmuję tylko poważne propozycje, wszystkie zapytania związane z reklamą proszę kierować na mój adres e-mail: malywrednymis@gmail.com lub za pomocą formularza kontaktowego. Proszę w wiadomości podać konkretne warunki lub propozycję, zapytanie. Warunki współpracy ustalam zawsze indywidualnie, zależnie od proponowanej formy działań reklamowych.

Nie prowadzę niekomercyjnej promocji firm, jednak jestem otwarta na wzajemną współpracę ze strony innych blogerek. Chętnie uczestniczę w działaniach charytatywnych i innych projektach, które służą większemu dobru.