O Autorze

przez mały wredny miś

Jestem przyszłą mamą, która już teraz interesuje się tematyką związaną z ciążą, macierzyństwem i przyszłym rodzicielstwem. Nie mam tradycyjnego podejścia do dzieci i okresu ciąży – bywam krytyczna i nie patrzę na świat przez różowe okulary. Może czasem, gdy mam naprawdę dobry humor.

Prywatnie jestem junkiem informacyjnym, dlatego prowadzę już kolejnego bloga w mojej historii. Wszystkie porzucam bardzo szybko, jednak mam nadzieję, że tym razem wytrzymam i będę z wami na dłużej. Uwielbiam dowiadywać się nowych rzeczy i przekazywać tą wiedzę dalej. Moją pasją jest tworzenie – czy to tekstów, grafik czy filmów – dlatego mam nadzieję, że jeśli tutaj trafiliście podobają wam się moje małe dzieła.

Zawodowo obracam się w rejonach copywritingu, grafiki i ogólnie pojętego designu. Poza pracą siedzę ciągle z nosem w lekturze, z okularami przed komputerem albo spędzam czas z bliskimi mi osobami. Teraz dodatkowo siedzę „w dzieciach” i mam nadzieję, że posiedzicie trochę ze mną.

Jeśli chcecie dowiedzieć się kilka ciekawostek o mnie zapraszam do tekstu, który „popełniłam” z okazji 1000 polubień mojego Fanpaga:) TUTAJ.

UWAGA: Moi drodzy, bardzo się cieszę, gdy komentujecie moje wpisy, ale nie lubię gdy ktoś zasypuje mój blog linkami – Z tego powodu kasuję wszystkie linki lub zaznaczam fragment z nimi jako treść usunięta przez Moderatora. Nie gniewajcie się, ale nie lubię gdy ktoś wykorzystuje mój blog do pozycjonowania własnej strony, szczególnie że wszystko co tutaj robię jest w 99% niekomercyjne i przeznaczone dla innych mam.